361

Луценко: Раді не обов'язково підтримувати спосіб життя геїв, але необхідно заборонити їхню дискримінацію


"Я вважаю, якщо ми йдемо в Європу, ми повинні визнавати всі норми, в тому числі права ЛГБТ. Однак це не означає, що депутати, які проголосують за це, підтримують цей спосіб життя", - пояснив колегам Луценко

Луценко: Раді не обов'язково підтримувати спосіб життя геїв, але необхідно заборонити їхню дискримінацію

Рада має підтвердити європейську норму про недопустимість дискримінації при прийнятті на роботу. Про це в ході спілкування з журналістами в кулуарах Ради, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив лідер фракції БПП Юрій Луценко.

Між іншим хочу сказати, що справа не лише в захисті ЛГБТ-спільноти. Деякі винахідливі українці приїжджають до Європи і заявляють, що вони належать до ЛГБТ і в нашій країні їхні права не гарантуються. На цій підставі вони автоматично отримують притулок. Тому ці країни кажуть, що треба визнати ці права. Я ще до Майдану казав: краще гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки у столиці.

Я вважаю, якщо ми йдемо в Європу, ми повинні визнавати всі норми, в тому числі права ЛГБТ. Проте це не означає, що депутати, які за це проголосують, підтримують цей спосіб життя. Я особисто не підтримую спосіб життя ЛГБТ. У мене інший вибір. Але я вважаю неможливим дискримінувати їх під час прийняття на роботу за цією ознакою.

Між тим Філарет також закликає парламент заборонити дискримінацію стосовно поглядів на спосіб сексуального життя.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти