305

Луценко: Раді не обов'язково підтримувати спосіб життя геїв, але необхідно заборонити їхню дискримінацію


"Я вважаю, якщо ми йдемо в Європу, ми повинні визнавати всі норми, в тому числі права ЛГБТ. Однак це не означає, що депутати, які проголосують за це, підтримують цей спосіб життя", - пояснив колегам Луценко

Луценко: Раді не обов'язково підтримувати спосіб життя геїв, але необхідно заборонити їхню дискримінацію

Рада має підтвердити європейську норму про недопустимість дискримінації при прийнятті на роботу. Про це в ході спілкування з журналістами в кулуарах Ради, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив лідер фракції БПП Юрій Луценко.

Між іншим хочу сказати, що справа не лише в захисті ЛГБТ-спільноти. Деякі винахідливі українці приїжджають до Європи і заявляють, що вони належать до ЛГБТ і в нашій країні їхні права не гарантуються. На цій підставі вони автоматично отримують притулок. Тому ці країни кажуть, що треба визнати ці права. Я ще до Майдану казав: краще гей-парад на Хрещатику, ніж російські танки у столиці.

Я вважаю, якщо ми йдемо в Європу, ми повинні визнавати всі норми, в тому числі права ЛГБТ. Проте це не означає, що депутати, які за це проголосують, підтримують цей спосіб життя. Я особисто не підтримую спосіб життя ЛГБТ. У мене інший вибір. Але я вважаю неможливим дискримінувати їх під час прийняття на роботу за цією ознакою.

Між тим Філарет також закликає парламент заборонити дискримінацію стосовно поглядів на спосіб сексуального життя.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати на iPhone та iPad або підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти