438

Богдан Логвиненко: "Мені соромно, що я голосував за Самопоміч"


Про це український письменник, журналіст, телеведучий, літературний критик, редактор, громадський діяч, написав на своїй сторінці у Facebook

Богдан Логвиненко: "Мені соромно, що я голосував за Самопоміч"

Богдан заявив, що йому соромно за те, що він голосував за політичну партію "Самопоміч" та агітував друзів підтримати їх.

Він звернув увагу, що голосував за партію, оскільки, в її програмі міститься пунтк про недопущення дискримінації і відсутні пункти  про "здорову сім'ю" і "християнську мораль", але тепер він розуміє, що все навпаки.

 

 

Дорогі друзі. Вибачте, якщо я комусь із вас радив голосувати за Самопоміч. Це партія, у якої немає майбутнього, оскільки...

Posted by Bogdan Logvynenko on Tuesday, November 10, 2015

 

Нагадаємо, що Депутати Верховної Ради так і не проголосували за прийняття закону №3442 "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу)", яким передбачається заборона дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. Це є прямою вимогою ЄС.

Попри те, що "Самопоміч" в проєвропейській коаліції, 11 членів або не голосували, або були відсутні, 8 членів проголосувало "за" (Мірошніченко І.В., Семенченко С.І., Соболєв Є.В., Маркевич Я.В., Подоляк І.І., Опанасенко О.В., Скрипник О.О., Сотник О.С.).

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти