1260

Народні депутати впевнені, що в Україні будуть легалізовані одностатеві шлюби


Зокрема, Сергій Лещенко сказав, що одностатеві шлюби в Україні будуть, але не скоро.

Народні депутати впевнені, що в Україні будуть легалізовані одностатеві шлюби

Народні депутати впевнені, що згодом в Україні будуть легалізовані одностатеві шлюби. 

Так, вчора перед голосуванням за антидискримінаційну поправку голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що парламент ніколи не легалізує одностатеві шлюби. 

На це відреагували деякі народні обранці. Зокрема, Сергій Лещенко сказав, що одностатеві шлюби в Україні будуть, але не скоро. 

"Не буду критикувати Гроймана за його слова, який для досягнення результату обіцяв, що в Україні не буде одностатевих шлюбів. Просто скажу, що це також буде, але не скоро. Повернути розвиток історії в зворотному напрямку вдавалося лише в Кампучії, але для цього Пол Пот вбив третину населення своєї країни", - написав він. 

 

Верховна Рада проголосувала за поправку про заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації. 234 "за". Не буду ...

Posted by Сергій Лещенко on Thursday, 12 November 2015

 

Народний депутат Віталій Чепинога виступив на захист Гройсмана, але також сказав, що одностатеві шлюби в Україні будуть. 

"А одностатеві шлюби будуть, Володимире Борисовичу. Якщо є одностатеві стосунки, то будуть і шлюби... Бо геї не страшні суспільству, значно страшніші - під***си, незалежно від їхньої статі чи сексуальних переконань", - вважає народний обранець.

 

 

 

Слово на захист Гройсмана. Перед перервою у ВР не вистачало семи голосів для ухвалення антидискримінаційного закону. Спі...

Posted by Vitalii Chepynoga on Thursday, 12 November 2015

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти