292

У Львові розкажуть "СІМ" історії про боротьбу за права жінок


Львів братиме участь в міжнародному проекті «Сім», темою якого є історії життя та боротьби за права жінок

У Львові розкажуть "СІМ" історії про боротьбу за права жінок

«Сім» жіночих історій (Seven) – це унікальна документальна п’єса, що складається з інтерв’ю семи активісток, що борються за права жінок по всьому світу. Формат проекту – сценічні читання, які виконуються видатними людьми країни або місцевості, яка приймає «Сім». 

У Львові «Сім» жіночих історій читають: Алім Алієм -громадський активіст, співзасновник ініціативи «Крим SOS»; Остап Дроздов-український журналіст, ведучий авторської програми «Прямим текстом», Славко Нудик - соліст вокальної формації "Піккардійська терція", Ірина Подоляк - депутатка Верховної Ради України, Наталка Сняданко - українська письменниця, Павло Табаков - український співак, музикант, композитор, Соломія Чубай - українська музикантка, вокалістка гурту «Джалапіта»

Режисер постановки у Львові - Володимир Борисюк.

До цього п’єса мандрувала світом і була показана понад 150 разів у 35 країнах. Зокрема читання «Сім» відбулися в Європарламенті у Брюселі, на базі НАТО (у виконанні генералів командування НАТО), а також у Нью-Йорку за участі оскароносної акторки Меріл Стріп, яка прочитала роль Інес Маккормак. Авторки п’єси «Сім»: Пола Сізмар, Кетрін Філу, Гейл Крігел, Керол К. Мек, Рут Мергреф, Анна Дівір-Сміт та С’юзен Янковітц.

Зокрема читання вже відбулись 26 березня 2015 року в Києві. У них взяли участь актриса Ада Роговцева, співак Святослав Вакарчук, письменники Оксана Забужко та Сергій Жадан, журналіст та депутат ВР Мустафа Наєм, спікер ВР Оксана Сироїд, громадська активістка з Криму Таміла Ташева.

«Сім» є потужним проявом боротьби за демократію та права людини. 7 жіночих історій розповідають про боротьбу з дискримінацією, домашнім насильством, сексуальними знущаннями та порушенням прав жінок, як у власному житті, так і в суспільстві в цілому. Саме історії життя та боротьби цих жінок стали джерелом натхнення: Фаріда Азізі (Афганістан), Інес Маккормак (Північна Ірландія), Марина Пісклакова-Паркер (Росія), Анабелла Де Леон (Гватемала), Мухтар Май (Пакистан), Му Сокуа (Камбоджа) та Хафсат Абіола (Нігерія).

Оксана Забужко про "СІМ"

У Львові п’єсу покажуть 7 грудня у Львівській обласній філармонії, що на вул.. Чайковського,7. Безплатні квитки можна отримати тут.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти