545

Чарлі Шин офіційно заявив, що він живе з ВІЛ


Актор зізнався про це в ефірі NBC’s Today Show

Чарлі Шин офіційно заявив, що він живе з ВІЛ

Американський актор Чарлі Шин зізнався, що заражений вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ). Таке зізнання він зробив у програмі Метта Лоера Today на каналі NBC, де заявив про те, що він дізнався про свій ВІЛ-статус 4 роки тому. На такий крок, актор пішов через втручання в його особисте життя з боку низькоякісних ЗМІ та шантаж.

Як сказав Шин, "я прийшов на цю програму, щоб зізнатися: у мене ВІЛ. І мені важко прийняти ці три букви. Я платив мільйони деяких людями, аби воно мовчали, але тепер я знімаю з себе такий тягар". 

Також актор розповів, що дізнався про статус чотири роки тому. Однак, за  його словами, він не знав, що з ним.

"Все почалося з того, що у мене був страшенний головний біль. Я подумав, що це пухлина головного мозку. Я думав, що все скінчено", - розповів артист.

Шин (справжнє ім'я Карлос Ірвін Естевес) — актор, який прославився ролями в картинах "Два з половиною чоловіки", "Взвод", "Уолл-стріт", "Гарячі голови". Знімався також у фільмах "Дуже страшне кіно" і "Мачете вбиває".

Генеральна директорка і президентка GLAAD* Сара Кейт Елліс заявила: "Для того, щоб викорінити ВІЛ раз і назавжди, ми повинні спочатку знищити стигму до нього.

*Американська ЛГБТ-організація, діяльність якої спрямована на просування та забезпечення справедливого, точного і всеосяжного освітлення ЛГБТ-людей і ЛГБТ-подій у засобах масової інформації як одного із способів викорінення гомофобії та дискримінації на основі гендерної ідентичності і сексуальної орієнтації.

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти