495

У Петербурзі відкривається міжнародний ЛГБТ-кінофестиваль «Пліч-о-пліч»


У четвер 19 листопада в Санкт-Петербурзі ЛГБТ-кінофестиваль «Пліч-о-пліч». За десять днів глядачі фестивалю зможуть подивитися п'ять ігрових і сім документальних фільмів, а також три збірки короткометражок

У Петербурзі відкривається міжнародний ЛГБТ-кінофестиваль «Пліч-о-пліч»

Заявлена ​​тема фестивалю цьогорічно - «сила кіно». «Кіно - неймовірна перетворююча сила, яка впливає на нас емоційно, раціонально, різними способами і на різних рівнях.

Фільм може нас зачепити: вплинути на наш настрій, навчити нас, познайомити з новими ідеями або концепціями, які можуть змінити наше сприйняття певної проблеми, змушуючи нас думати аналітично і критично»- йдеться в заяві організаторів фестивалю.

Фільмом відкриття стане показаний на Берлінському кінофестивалі «Ейзенштейн у Гуанахуато» - епатажний біографічний фільм від британця Пітера Грінуея, що розповідає про романтичний зв'язок прославленого радянського режисера Сергія Ейзентштейна з його мексиканським гідом Паломіно Канеда.

Відомо, що спочатку Мінкульт РФ надав Грінуею частину бюджету картини і доступ до архівних матеріалів, але пізніше відкликав фінансування, дізнавшись, що картина буде присвячена гомосексуальному досвіду режисера. Фільм повинен був вийти в російський прокат у жовтні, але вже у вересні стало відомо про перенесення релізу на невизначену дату.

Серед інших заходів фестивалю - дискусія «Жінка в поп-культурі: супергероїня або в тіні героя?» З автором книги «Фемінізм і поп-культура» Енді Зейслер, круглий стіл «Соціальні мережі: буря в склянці води або рушійна сила змін?» При участі німецької письменниці та громадянської активістки Каролін Емке, а також інтерактивний івент про форми маскулінності.

Повна програма і розклад вже опубліковані на сайті кінофестивалю. Вартість квитків становить 200-300 рублів. Через закон про заборону «пропаганди гомосексуалізму» віковий ценз заходу - 18+.

Восьмий міжнародний ЛГБТ-кінофестиваль «Пліч-о Бок» пройде в Санкт-Петербурзі з 19 до 28 листопада 2015 року.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти