336

США висміяли новий російський фейк про геїв та Держдеп (ФОТО)


Посольство США в РФ запропонувало газеті Известия найняти коректора для роботи з опублікованими виданням "фальшивими листами" після матеріалів "США розчарувалися в російської опозиції і ставлять на ЛГБТ-руху" і "Для дискредитації російських чиновників використовують ЛГБТ-активістів".

США висміяли новий російський фейк про геїв та Держдеп (ФОТО)

У коментарі указується на велику кількість граматичних і стилістичних помилок: у безлічі місць не проставлені артиклі, назви державних установ США написані некоректно; також неправильно написана абревіатура LGBT (офіційно в Держдепі прийнято написання LGBTI, де буква "I" означає "intersexed"). Окремо в посольстві висловили здивування тим, що в якості зворотної адреси, нібито залишеного представником Держдепартаменту, вказано поштову скриньку на безкоштовному сервісі Gmail.

У статтях Известий, що вийшли 17 і 18 листопада, стверджувалося, що в останні місяці Держдепартамент США нібито збільшив фінансування ЛГБТ-активістів у Росії і що одним з основних завдань, поставлених гей-спільноті, є звинувачення "найбільш ефективних російських чиновників" (називаються, зокрема, заступник голови уряду Дмитро Рогозін і заступник глави адміністрації президента В'ячеслав Володін) в тому, що вони є гомосексуалами.

Видання посилається на якесь листування між одним з лідерів ЛГБТ-спільноти Росії Миколи Алексєєвим і представників Держдепу США, яка нібито була перехоплена хакерами. Безпосередні посилання на листи в статтях Известий не наводяться.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти