2316

«Євробачення-2016» прямий ефір відразу на двох канал: СТБ та «UA.Перший»


Голосування за кандидата вперше буде безкоштовним та в прямому ефірі

«Євробачення-2016» прямий ефір відразу на двох канал: СТБ та «UA.Перший»

Україна у 2016-му році візьме участь у пісенному конкурсі «Євробачення». Перший канал буде проводити відбір спільно із каналом СТБ. СТБ уже оголосив пошук співаків для участі у національному відбірковому турі «Євробачення». Для цього претенденту потрібно підготувати авторську пісню, яка ніде не звучала до вересня 2015 року. Її потрібно буде або виконати на кастингу у своєму місті, або просто записати на відео і надати на СТБ.

Згодом учасника від України, який поїде на конкурс, виберуть на шоу в прямому ефірі. Голосування за кандидата вперше буде безкоштовним.

СТБ і «UA.Перший» візьмуть на себе фінансові витрати по участі виконавця від України, що створить рівні можливості для участі і перемоги в конкурсі відомих артистів і молодих виконавців. Про співпрацю СТБ і «Перший» домовилися на три роки. У лютому 2016 року в прямому ефірі СТБ покаже шоу національного відбору, в рамках якого виберуть учасника від України.

Торік Україна не брала участі в «Євробаченні» у зв'язку з політичною та економічною ситуацією в країні. У 2016 році«Євробачення» проходитиме в столиці Швеції Стокгольмі.

Нагадаємо, що Україна має в своєму активі одну перемогу. У 2004-му році в Стамбулі перемогла співачка Руслана.

Тепер, завдяки Aperio Lux, ЛГБТ-портал можна читати зручніше на iPhone та iPad.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти