320

У Британії телеведучий звільнився після того, як в ефірі назвав християн гомофобами


Радіоведучий запитав Пауел, чи підтримує вона "фанатизм", а потім заявив, що відмова від критичного підходу до Біблії притаманна ханжі.

У Британії телеведучий звільнився після того, як в ефірі назвав християн гомофобами

Ведучий ранкового шоу Three Counties Radio на "ВВС" Іен Лі звільнився після випуску, темою якого були гомофобні випади з боку християнських лідерів.

В гостях у Лі була Ліббі Пауелл з "Християнського концерну". Ця консервативна християнська організація підтримала пастора п'ятидесятницької церкви Баррі Трайхорна, який був позбавлений можливості проповідувати в тюремній бібліотеці Кембриджа за те, що під час богослужіння привів гомофобні цитати з біблійного послання до Коринтян, пише The Independent.

У своїй передачі Іен Лі заявив, що Трайхорн проповідує ненависть, стверджуючи, що це веління Бога. Радіоведучий запитав Пауел, чи підтримує вона "фанатизм", а потім заявив, що відмова від критичного підходу до Біблії притаманна ханжі.

"У цьому і є причина того, що багатьом людям не подобається християнство. Вони сприймають його як щось застаріле, фанатичне і гомофобне, бо такі люди, як ви, сприяєте цьому. І це розбиває мені серце", - сказав Лі своєї гості.

Після виходу шоу "ВВС" принесла офіційні вибачення за висловлювання ведучого, назвавши використані ним вирази "неприйнятними".

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти