1333

Від Німеччини на "Євробачення-2016" поїде співак-гомофоб


Оголошено майбутнього учасника міжнародного конкурсу "Євробачення-2016" від Німеччини. Ним став Ксав'єр Найду, який раніше виконував відверто гомофобні пісні, пише The Local

Від Німеччини на "Євробачення-2016" поїде співак-гомофоб

За перемогу в "Євробаченні-2016" боротиметься R&B-виконавець Ксав'єр Найду, чия естрадна кар'єра триває вже близько 20 років. "Я обіцяю виконати якомога краще і зробити все для того, щоб наступний конкурс пройшов в Німеччині", - прокоментував свою участь у "Євробаченні" співак.

Проте раніше виконавець був викритий у гомофобії: три роки тому він записав пісню, в якій порівнює гомосексуальність з педофілією і сатанинськими ритуалами. Після цього німецька партія "Лівих" назвала Ксавьє Знайду "гомофобним християнським оспівувачем насильства". Після протестів "Німецькій федерації геїв і лесбіянок" стосовно співака було розпочато розслідування. 

Томіас Ціммерманн, глава "Німецькій федерації геїв і лесбіянок, поки не вирішив, чи буде він протестувати проти рішення відправити на "Євробачення" цього неоднозначного виконавця. Сам Знайду після новини про свою номінації на конкурс заявив, що у творчості він відстоює ідеали "любові, свободи, толерантності та єдності". Німецькі журналісти вважають, що співак буде тепер робити все, щоб сподобатися аудиторії "Євробачення", серед якої, як відомо, велика частка ЛГБТ.

Виконавець також виявився пов'язаний з правим рухом "Reichsbürger", яке вважає, що сучасна держава Федеративна Республіка Німеччина нелегітимна у своїх нинішніх кордонах, межі німецької держави повинні бути відновлені за станом на 1914 рік. Також співак викликав скандал тим, що висловлював публічні сумніви в офіційній версії подій 11 вересня 2001 року в США, дотримуючись конспірологічних теорій.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти