581

"Зразковий самець 2" - деякі представники ЛГБТ-спільноти закликають бойкотувати стрічку


Представники ЛГБТ-спільноти та їх прихильники розмістили в інтернеті петицію із закликом бойкотувати комедію Бена Стіллера "Зразковий самець 2"

"Зразковий самець 2" - деякі представники ЛГБТ-спільноти закликають бойкотувати стрічку

На думку його авторів, у фільмі є насмішка над андрогінами та трансгендерами, повідомляє Gazeta.ua

Петиція з'явилася відразу після виходу трейлера картини, в якій, серед інших, з'явився Бенедикт Камбербетч, який виконав епізодичну роль - він зіграв модель-трансгендера. У ролику герой Стіллера запитує його: "Ви чоловік чи жінка? У вас хот-дог або булочка?" Персонаж Камбербетча відповідає: "Я все і відразу", та регоче.

"Трансгендер зображені глузливо. Якщо творці "Самця" хотіли показати модель-трансгендера або андрогіна, то варто було обрати когось іншого. Негативний образ, втілений Камбербетчем, схвалює шкідливі і небезпечні уявлення про меншість", - йдеться в петиції.

Головну роль у сіквелі "Зразкового самця" (Zoolander) зіграв Бен Стіллер. У фільмі також знялися Джастін Бібер, Оуен Вілсон, Пенелопа Крус, Каньє Вест, Кім Кардашьян, Наомі Кемпбелл, Кара Делевінь та інші. Фільм вийде в прокат 12 лютого 2016 року.

Оригінальна картина "Зразковий самець" з'явилася в 2001 році. Вона розповідає про поневіряння чоловіків у світі топ-моделей.

Підписати петицію.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти