322

Мілонов зірвав відкриття ЛГБТ-кінофестивалю в Петербурзі


Депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов зірвав відкриття ЛГБТ-кінофестивалю «Пліч-о-пліч», яке мало відбутися в кінотеатрі «Варшавський експрес» 19 листопада.

Мілонов зірвав відкриття ЛГБТ-кінофестивалю в Петербурзі

Парламентарій з'явився на захід з декількома супутниками, які вишикувалися перед входом в зал і не пускали туди гостей. Про це ТАСС розповів представник депутата.

Наголошується, що Мілонов зажадав припинити захід, оскільки воно «суперечить російському законодавству, а в залі можуть перебувати діти». На місце прибули співробітники поліції, в тому числі ОМОН. Про подальший розвиток подій поки не повідомляється.

У вересні Мілонов заявив, що представники петербурзької ЛГБТ-спільноти пригнічені і покидають Росію. «Практично всіх геї витіснили», - запевнив депутат.

1 вересня Мілонов запропонував ввести кримінальну відповідальність для модераторів і підписників гей-пабліків в соціальних мережах. Адміністраторів депутат пропонує ув'язнювати на 20 років, а підписників - на п'ять.

Мілонов відомий провокаційними заявами та ініціативами. Зокрема, він є автором закону про заборону гей-пропаганди. У популяризації "гомосексуалізму" депутат звинувачував співачок Мадонну і Леді Гагу. Також Мілонов пропонував створити поліцію з питань моралі і хотів зобов'язати вчителів і лікарів проходити тести на педофілію.

Міжнародний фестиваль «Пліч-о-пліч» проводиться в Петербурзі увосьме. Фільми, які на ньому демонструються, розкривають теми сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. У різний час на огляді показували такі картини, як «Водяні лілії», «Таємні щоденники міс Енн Лістер» і «Життя Адель».

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти