425

Рада Церков закликала Президента ветувати проголосовані Радою зміни до Трудового Кодексу


Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій провели прес-конференцію на якій категорично засудили законопроект про зміни до Кодексу трудових законів та попросили Президента утриматись від його підписання

Рада Церков закликала Президента ветувати проголосовані Радою зміни до Трудового Кодексу

«Основну загрозу, окрім порушення процедури голосування, представники Ради церков вбачають ще й у введенні нових термінів у правове поле України, які в подальшому відкриють шлях для впровадження інших норм, які поширені у Європі: заборона критики, впровадження квоти при прийомі на роботу (really?), легалізації одностатевих шлюбів. Зокрема цими термінами є визначення гендерної ідентичності та сексуальної орієнтації», - підкреслив Руслан Кухарчук, голова асоціації «Новомедіа».

«Є природний механізм статевого єднання чоловіка та жінка. То про яку природність одностатевих відносин можна говорити, якщо між чоловіками та жінками немає природних способів єднатись? 20 століття вже пережило низку експериментів в ідеологіях. Насправді це суспільний експеримент. Йдеться про те, що відсутність моралі витіснятиме важливий інститут – інститут родини. Церкви та релігійні організації в Україні виступають категорично проти дискримінації за певними ознаками», - заявив голова інформаційного управління УПЦ Київського Патріархату, архиєпископ Євстратій (Зоря).

Речники також передали декларацію ВРЦіРО «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)», яка була прийнята 15 травня 2007 року.

Нагадаємо, головна редакторка «Української правди. Культура» заявила, що в Україні відсутнє наукове підґрунтя в суспільних дискусіях, включно з дискусіях на тему ЛГБТ, навідміну від США та ЄС - в яких ці дискусій пройшли в 60-х роках.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти