670

Порошенко підписав "безвізові" закони і чекає реакції Євросоюзу


21 Листопада на офіційному сайті Президента України з'явилась інформація про підписання «безвізові» законів

Порошенко підписав "безвізові" закони і чекає реакції Євросоюзу

Президент України Петро Порошенко підписав пакет законів, які в майбутньому можуть дозволити Україні домогтися безвізового режиму з ЄС. Найзатятіші обговорення в Раді викликав закон, що забороняє дискримінацію ЛГБТ у трудовій сфері. Коли Україна може сподіватися на безвізовий режим, поки неясно - необхідно дочекатися реакції ЄС. Про це повідомляє Newsru.com.

"Щойно, ще чорнила не висохли, я підписав пакет так званих безвізових законів. Ми виконали ключові умови і чекаємо рішення Євросоюзу з перспективи впровадження безвізового режиму", - сказав Порошенко в зверненні до українського народу з нагоди Дня гідності та свободи".

Верховна Рада 12 листопада насилу прийняла пакет з 13 законів. Вирішальну поправку до Трудового кодексу про заборону дискримінації представників ЛГБТ депутати відхиляли кілька разів, проте у результаті вона отримала підтримку необхідної кількості голосів.

Поправки до законів у силу поки не вступили - спочатку їх повинні вивчити представники ЄС. ДО 15 грудня Україна необхідно буде підготувати фінальний звіт по висловленим ЄС претензіям щодо надання безвізового режиму.

У вересні єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоханнес Хан відкрито говорив, що не може "передбачити, коли може бути введений безвізовий режим для України".

Нагадаємо, що минулого тижня своє незадоволення прийнятими поправками висловили Рада Церков і закликав Президента ветувати проголосовані Радою зміни до Трудового Кодексу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти