529

Африканські геї благають Папу Римського про захист


Напередодні візиту Папи Римського Франциска до нього звернулися африканські геї з проханням про захист

Африканські геї благають Папу Римського про захист

Візит Папи Франциска в Африку розпочнеться 25 листопада. Понтифік планує відвідати Кенію, Уганду і Центральноафриканську республіку. Повідомляє Reuters.

На думку директора неурядової організації "Сексуальні меншини Уганди" Френка Мугіша, "в тому випадку, якщо Папа буде проповідувати про права геїв, угандійці не стануть слухати; але якщо він буде говорити про права, терпимість і рівність, Уганда вислухає його".

Як заявили гей-активісти Уганди, вони сподіваються, що Франциск "хоча б пояснить людям, що гомосексуальна орієнтація - це не прокляття". 

За словами Шабана Бантарізи - прес-секретаря уряду Уганди, влада країни "має сподівання, що слова Папи не суперечитимуть традиційним переконанням угандійців".

Гомосексуальність або гей секс перебувають поза законом у більшості країн Африки. Уряд Уганди, в якій близько 40% католик, активно підтримує анти-гей настрої з 2013 року, коли урчд прагнув посилити покарання за гей секс - до смертної кари або довічного ув'язнення у в'язниці.

Закон був скасований з процесуальних підстав, але не раніше, ніж державний секретар США Джон Керрі порівняли його з антисемітським законодавства у нацистській Німеччині. 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти