432

Римо-католики організують акції протесту проти «антилюдських» змін в Конституції Україні


Про це йдеться у зверненні ієрарха, оприлюдненому на сайті Львівської архидієцезії РКЦ в Україні.

Римо-католики організують акції протесту проти «антилюдських» змін в Конституції Україні

Єпископ РКЦ в Україні Леон Дубравський закликав римо-католиків активізувати свою діяльність з метою недопущення "антилюдських" та "антисімейних" змін в Конституції і видалення з неї визначення сім’ї як союз чоловіка і жінки.

«Передусім заохочуйте всіх до молитви і посту в цих намірах», - радить єпископ Леон Дубравский.

Окрім молитви, він пропонує вірянам організовувати протести, збір підписів, електронні петиції.

«Організуйте в парафіях збір підписів, щоб не допустити видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки, не допустити появи в Конституції України нового визначення «сексуальна орієнтація», а також законодавчо захистити життя людини від зачаття до природної смерті. (Зразки вимоги та бланки для збору підписів в додатку).Зібрані підписи надішліть в Курію у Кам’янці-Подільському до 30 грудня 2015 р. Звідси вони будуть передані особам уповноваженим для пред’явлення їх в відповідному часі у Верховній Раді», - зазначає єпископ.

«Також можна долучити свій голос через інтернет на офіційному інтернет-представництві Президента України в розділі «Електроні петиції» № 8605. Більше інформації на сайті Альянс «Україна за сім’ю» (Викриття планів ЛГБТ-спільноти, рішуча позиція Альянсу в протидії спробам унормування гомосексуального способу життя).

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти