290

Боєць українського Добровольчого корпусу "Правий сектор" виступила проти одностатевих шлюбів


Олена Білозерська в коментарі для "Новое Время" заявила, що вона проти "пропаганди неприродних стосунків "

Боєць українського Добровольчого корпусу "Правий сектор" виступила проти одностатевих шлюбів

"До реєстрації одностатевих шлюбів ставлюся різко негативно. Держава не повинна втручатися в особисте життя своїх громадян, кожен має право жити з тим, з ким хоче", - заявила Олена.

На її думку "пропаганда" повинна бути під забороною: 

"Але пропаганда неприродних стосунків (гей-паради, реєстрація шлюбів між людьми однієї статі тощо) повинна бути під забороною, тому що це шкодить інтересам держави і нації. Нація, яка терпить подібні речі, рано чи пізно виродиться і буде знищена більш дикими і агресивними народами. Взагалі, не потрібно виносити на державний рівень те, чому місце під ковдрою".

Нагадаємо, що риторику Олени підтримує відомий російський депутат Мілонов, який також бореться з "пропагандою гомосексуалізма", а у вільний час викидає прапор України в смітник.

"В той же час я вважаю, що необхідно на законодавчому рівні дати всім громадянам України, незалежно від їх статі та особистих уподобань, право делегувати один одному права близьких родичів. Припустимо, між двома людьми будь-якої статі немає родинних зв'язків, але є дружба і повна довіра. Вони повинні мати право укласти угоду, згідно з якою, зможуть представляти інтереси один одного в судах і лікарнях, успадковувати майно, брати опікунство над дітьми свого партнера у разі, якщо з ним щось станеться", - завершила Білозерська

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти