264

В Україні пройде фестиваль “Нове британське кіно”


Фестиваль відкриється фільмом Сари Гаврон "Суфражистка" - фільм про рух за надання жінкам однакових з чоловіками виборчих прав, що зародився в Англії наприкінці 19 — початку 20 століття

В Україні пройде фестиваль “Нове британське кіно”

Британська Рада та Артхаус Трафік представляють XV фестиваль “Нове британське кіно 2015”, що відбудеться з 26 листопада до 2 грудня 2015 року у Києві.

Цього року шоукейс найкращих британських кіноробіт проходить у 15-й раз. На глядачів чекають 5 повнометражних стрічок та добірка короткометражок, номінованих на премію Британської кіноакадемії BAFTA.

Фестиваль відкривається фільмом Сари Гаврон «Суфражистка» про боротьбу за права жінок, в якому знялися Кері Малліган, Меріл Стріп і Гелена Бонем Картер.

Також у програмі мелодрама-антиутопія "Лобстер" Йоргоса Лантімоса,  яка розповідає про недалеке майбутнє, в якому людям заборонено бути самотніми. Це перший міжнародний проект грецького режисера, головні ролі в картині виконали Колін Фаррелл, Рейчел Вайс, Леа Сейду і Бен Вішоу. Стрічка отримала п'ять номінацій на премію Європейської кіноакадемії, яку вручать 12 грудня. 

Біографічна драма "Запалюючи зірки" Енді Годдара, про валлійського поета і письменника Ділана Томаса, відомого складним характером і складнощами з алкоголем. Фільм розповідає про дружбу Томаса із шанувальником, який організував поетові турне Америкою. У головних ролях - Елайджа Вуд і Селін Джонс.

Мелодрама "45 років" Ендрю Гейґа , знята на основі оповіданням відомого британського письменника і поета Девіда Костянтина. У центрі сюжету - пара, яка збирається відзначати 45-ту річницю весілля, і новина з минулого ставить під загрозу їхні стосунки. Дует Тома Кортні і Шарлотти Ремплінг визнали найкращим акторським ансамблем і відзначили "Срібним ведмедем" на Берлінському кінофестивалі. Фільм претендує на Премію Європейської кіноакадемії в трьох категоріях.

Комедія "Леді у фургоні" Ніколас Хайтнера із Меггі Сміт у головній ролі. Це історія похилої пані, яка, одного разу припаркувавши свій фургон під вікнами письменника та прожила на тому місці більше 15 років. Автор кінострічки - Ніколас Хайтнер, колишній художній керівник Лондонського національного театру.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти