367

«Батьки ЛГБТ-дітей покликані захищати їх права», – голова «Батьківської ініціативи «ТЕРГО»


Голова «Батьківської ініціативи «ТЕРГО» Олена Глоба розповіла в ефірі Громадського радіо про батьків ЛГБТ-дітей і їхню роботу по законодавчого захисту прав своїх дітей

«Батьки ЛГБТ-дітей покликані захищати їх права», –  голова «Батьківської ініціативи «ТЕРГО»

Олена Глоба: Батьки ЛГБТ-дітей покликані захищати їх права. Наші діти — невидимки, вони не існують. Тому зараз завдання батьків їхні права просунути до нашого законодавства, щоб наші діти могли бути повноправними членами суспільства.

Ірина Славінська: Нагадайте історію виникнення ідеї створення організації батьків ЛГБТ-дітей навколо ідеї боротьби за права ЛГБТ?

Наші діти власне і створили організацію. Таких організацій у світі 18. Перший подібний рух з’явився у Великій Британії в 1965 році, вперше зареєстрована організація була в Канаді в 1981 році.

Лариса Денисенко: А що в Україні можуть робити і роблять батьки ЛГБТ-дітей?

По-перше, підтримувати дитину в сім’ї; по-друге, долучатись до боротьби за права. Усвідомлення своєї сексуальності і гендерної ідентичності не проходить легко для самої дитини – це завжди шок. У більшості це проходило дуже болісно і пов’язано з думками про самогубство.

Так само важко і батькам. І вони проходять певний етап трагедій і шоку. Наша організація направлена на підтримку дітей, батьків і інших родичів.

Наша друга задача – це боротьба за права. Ніхто, крім нас, не розуміє чи є у ЛГБТ-дітей права, або ні.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти