280

В Узбекистані педагога звинуватили в "гомосексуалізмі" після скарги в ЖЕК


Як відомо, Узбекистан залишається країною, в якій добровільні гомосексуальні стосунки переслідуються за законом.

В Узбекистані педагога звинуватили в "гомосексуалізмі" після скарги в ЖЕК

В Андижані (Узбекистан) 20-річного педагога звинуватили у "гомосексуалізмі" після того, як його спочатку заарештували за скарги на відсутність електрики.

Як повідомляє "Радіо Свобода", вчитель, який виступав з вимогами налагодити електропостачання, був заарештований на 5 діб. Поліція зацікавилася вмістом його стільникового телефону, де нібито були виявлені ролики гомосексуального змісту. На вчорашній день у правозахисників не було інформації про долю затриманого педагога.

Варто відзначити, що електроенергія в села Андижанской області Узбекистану вже кілька років подається на 2-3 години на добу.

Як відомо, Узбекистан залишається країною, в якій добровільні гомосексуальні стосунки переслідуються за законом. Основу напівпідпільного ЛГБТ-руху тут складають в основному лесбійки.

Нагадаємо, в 2003 році Руслан Шаріпов - узбецький незалежний журналіст був засуджений за "мужолозтво і спокушання неповнолітніх". Amnesty International і Human Rights Watch тоді оголосили його політичним в'язням. Пізніше він зміг виїхати в США.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти