548

В Естонії парламент прийняв у першому читанні "Акт про спільне проживання"


У документі містяться положення, за допомогою яких можна буде з 1 січня 2016 року розпочати реєстрацію одностатевих цивільних партнерств.

В Естонії парламент прийняв у першому читанні "Акт про спільне проживання"

У парламенті Естонії завершилося перше читання прикладного акту про спільне проживання, який передбачає зміни більш ніж в 80 законах, що регламентують в числі іншого і одностатеві шлюби.

За завершення першого читання проекту проголосували 42 депутати, проти - 41, утрималися 11 з 94 депутатів. Усього в парламенті Естонії 101 депутат.

У документі містяться положення, за допомогою яких можна буде з 1 січня 2016 року розпочати реєстрацію одностатевих цивільних партнерств. Примітно, що уклавші партнерство зможуть, з певними обмеженнями, всиновлювати дітей, якщо в одного з партнерів є дитина. Права на усиновлення чужих дітей у таких пар не буде.

Ще у жовтні 2014 президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес затвердив інший закон "Про співжиття" - цивільном партнерстві як альтернативі офіційного шлюбу, доступному в тому числі для одностатевих пар. Закон набирає чинності з 2016 року.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти