335

Суд присяжних Філадельфії прийме до уваги гомофобні твіти у справі за напад на ґеїв


Унаслідок інциденту Захарі Хесса та його хлопця Ендрю Гота шпиталізували зі зламаними щелепами та скуловими кістками.

Суд присяжних Філадельфії прийме до уваги гомофобні твіти у справі за напад на ґеїв

У Пенсильванії, США, відбудеться судовий процес над Кетрін Кнот, донькою голови поліції Філадельфії.

Як повідомляє Philadelphia Inquirer, дівчину звинувачують у нападі та побитті ґей-пари у центрі міста. Вона діяла разом із двома чоловіками, які, до речі, одразу визнали свою провину та погодились допомагати слідству в обмін на звільнення від ув’язнення. Сама Кетрін не готова принести вибачення жертвам нападу та збирається сісти у в’язницю.

Унаслідок інциденту Захарі Хесса та його хлопця Ендрю Гота шпиталізували зі зламаними щелепами та скуловими кістками. Захарі постраждав найбільше – його щелепа буде зафіксована протягом двох місяців до повного видужання.

Суд над Кетрін Кнот відбудеться у грудні. Виносячи вирок, присяжні планують брати до уваги образливі гомофобні записи дівчини у Твіттері. Вона демонструє зневагу до гомосексуалів, дозволяє собі нелітературні порівняння та вислови. Не дивлячись на те, що Кетрін перед нападом вживала алкоголь, прокурор Майкл Беррі не вважає сп’яніння єдиною причиною скоєного злочину. На запису з камери відеонагляду було чутно, як дівчина під час побиття Захарі вигукує образи. Прокурор припускає, що Кетрін просто ненавидить ґеїв – і саме це, а не алкоголь, призвело до нападу.

Адвокат дівчини не згоден зі звинуваченням у гомофобії і називає слова Беррі наклепом.У законодавстві штату Пенсильванія не має окремих положень щодо переслідування через сексуальну орієнтацію. Проте рік тому муніципалітет Філадельфії додав такі положенні до закону у відповідь на схожий злочин: у вересні 2014 року в центрі міста так само було побито гей-пару.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти