1222

Уряд Великобританії закликає роботодавців наймати трансгендерних людей


Уряд Великобританії оприлюднив нові рекомендації для бізнесу про те як підтримати трансгендерних співробітників та клієнтів

Уряд Великобританії закликає роботодавців наймати трансгендерних людей

Міністрка у справах жінок та рівності Нікі Морган сьогодні оголосила про публікацію двох документів - «Підбір і утримання трансгендерних працівників» і «Надання послуг трансгендерним клієнтам». Про це повідомляє PinkNews.

Уряд Великобританії впевнений, що бізнес до якого залучені різноманітні люди – сильний.

«Ми всі різні. Ми володіємо різним досвідом і баченням, ми думаємо про вирішення питання по-різному, разом ми можемо побачити нові рішення і можливості для покращення бізнес-показників. Можливість думати по-іншому означає, що ми можемо зробити дещо нове», - заявила Нікі Морган.

Мета публікацій надати кілька порад для підприємств, про як їм залучати і утримати трансгендерних співробітників, - а також про те, як задовольнити потреби трансгендерних клієнтів.

«Багато трансгендерних людей, досі, стикаються з дискримінацією на робочому місці, а також у своєму повсякденному житті», - відзначила Міністрка у справах жінок та рівності уряду Великобританії.

Наприклад, однією з рекомендацій є облаштування універсальної ванної кімнати і таким чином покращення умови праці трансгендерних осіб.

«Публікація керівництв для роботодавців та постачальників послуг є важливим кроком на шляху до підвищити розуміння, щоб всі члени нашого суспільства можуть жити своїм життям вільної від дискримінації», - закінчила Нікі Морган.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти