951

Microsoft відмовилася допомагати християнським організаціям через їхню гомофобію


Microsoft відзначає, що вона надає програмне забезпечення, послуги та обладнання безлічі організацій, що займаються питаннями прав ЛГБТ-людей, а також, що вона стала однією з перших фірм, ще в 1989 році включила в свою корпоративну недискримінаційну політику пункт про сексуальну орієнтацію.

Microsoft відмовилася допомагати християнським організаціям через їхню гомофобію

 Компанія Microsoft надає некомерційним благодійним організаціям безкоштовне програмне забезпечення: Windows 10, Office 365, а також проводить тренінги і фактично забезпечує такі організації програмним забезпеченням на суму в 2 млн. доларів США щодня.

Однак, згідно недискримінаційній політиці компанії, християнські благодійні організації не можуть претендувати на безкоштовне програмне забезпечення до тих пір, поки не будуть готові наймати ЛГБТ-співробітників і не відмовляться від гомофобної риторики, тобто їм необхідно зробити зі свого боку крок, який для багатьох з них може йти в пряме протиріччя з їх біблійними переконаннями щодо шлюбу як союзу між чоловіком і жінкою.

"Організації не можуть брати участь у благодійній програмі компанії Microsoft, якщо у них є політика чи місія, що включає в себе дискримінацію за ознаками раси, кольору, статі, національної приналежності, релігії, віку, фізичних особливостей, ґендерної ідентичності або вираження, шлюбного статусу, вагітності, сексуальної орієнтації, політичних поглядів, входження в союзи, або статусу ветерана ", - йдеться сайті компанії.

Як пише Nuntiare.Оrg Microsoft відзначає, що вона надає програмне забезпечення, послуги та обладнання безлічі організацій, що займаються питаннями прав ЛГБТ-людей, а також, що вона стала однією з перших фірм, ще в 1989 році включила в свою корпоративну недискримінаційну політику пункт про сексуальну орієнтацію.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти