1241

Кіпр ухвалив закон, який відкриває цивільні союзи для одностатевих пар


Якщо президент країни Нікос Анастасіадес підпише закон, то пари геїв і лесбійок зможуть вступати в цивільні союзи.

Кіпр ухвалив закон, який відкриває цивільні союзи для одностатевих пар

У Парламенті Кіпру, 26 листопада, проголосували за законопроект про цивільні партнерства для всіх пар. Про це повідомляє PinkNews.

Переважна більшість членів парламенту підтримала закон: 39-ть депутатів, проголосували «за» і 12-ть «проти», троє утрималося.

Тим не менш, закон має недолік: він не забезпечує право на усиновлення дітей одностатевим парам, на відміно від шлюбу.

Європейський ЛГБТ Асоціація ILGA-Europe, вже прокоментувала голосування: «Ми дуже раді, що, нарешті, законопроект був схвалений. Ми вітаємо всіх груп громадянського суспільства, політичних лідерів і союзників, що беруть участь в цій тривалії кампанії за їх наполегливість і відданість рівності».

Виконавчий директор ILGA-Europe Евелін Парадиз заявив: "Одностатеві пари та їх сім'ї так само, заслуговують визнання та захисту, як і їхні гетеросексуальні друзів і сусіди.

Вона додала: "Це не питання надання одній групі "особливих прав", а питання визнання прекрасного різноманіття сімей, які живуть в Європі".

Цивільні партнерства були вперше запропоновані на Кіпрі в 2013 році, а нинішній законопроект є кульмінацією дворічного обговорення в країні.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти