734

Нове опитування: Більшість японців підтримує одностатеві шлюби


Більшість японців підтримує одностатеві шлюби згідно з новим дослідженням, яке проводилося за фінансової підтримки Уряду Японії

Нове опитування: Більшість японців підтримує одностатеві шлюби

Експерти з університету Хіросіми Судо опитали 2600 осіб, проте лише 1259 анкет визнали і сформували статистичні дані. Про це повідомляє Japan Times.

Вони виявили, що 51,1% підтримують легалізацію одностатевих шлюбів, у той час як тільки 41,3% заявили, що вони проти.

19,9% з 41,3% заявили, що вони не проти легалізації одностатевих шлюбів за кордоном, але не в Японії. 

Приблизно така ж кількість, 51,7%, заявили, що вони знайомі з чоловіками, що мають романтичні почуття до інших чоловіків. Але 56% респондентів комфортніше думати про почуття між жінками, а ніж між чоловіками.

Тим не менш, навіть серед тих, хто підтримують шлюби, 30% сказали, що вони відчуватимуть себе ніяково, якщо дізнаються, що один з їхніх друзів гей.

Проте 60% вважають, що вони б ставилися толерантно до трансгендерної людини, яка була б їхнім сусідом або колегою. Однак у той же час 70% сказали, що їм не буде зручно, якщо один з родичів змінить стать.

"Багато людей сприймають романтичні почуття між людьми однієї статі, але є страх і дискомфорт до таких почуттів, коли йдеться про їхніх знайомих, друзів та про сексуальні стосунки", заявили експерти університету Хіросіми Судо, які проводили опитування за фінансової підтрими Японії освіти, спорту, науки і технологій Міністерства.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти