1056

«LGBT Talk» - відверто про ЛГБТ


Сьогодні світ побачив перший випуск «LGBT Talk» - відео-проект ІА «Національний ЛГБТ портал України», у якому Ірина Славінська показує ЛГБТ з різних точок зору

«LGBT Talk» - відверто про ЛГБТ

У кожній програмі відома українська ведуча, журналістка, перекладачка, феміністка Ірина Славінська говорить з героями та героїнями про ЛГБТ, рівність та сприйняття іншого в широкому контексті цих питань. Ірина не приховує радості від участі в створенні «LGBT Talk»:

«Я дуже втішена, що трапилося долучитися до цього проекту. Тема рівності та сприйняття Іншого давно мене цікавить, тож ці програми - чергова зустріч із темою та її героями»

В першій програмі взяла участь Ірена Карпа - одна з небагатьох творчих особистостей в Україні, хто жодного разу не змусив засумніватися у своїй прихильності до питання прав ЛГБТ.

Ірена розповіла про те, як воно бути членкинею журі «Сонячний зайчик» та про те, як її діти реагують на ЛГБТ-кіно та чому діти повинні бачити таке кіно. Більше в «LGBT Talk». Приємного перегляду:

В наступних випусках ще більше відвертих особистих історії людей, про те, як вони змінюють світ – кожен по своєму для того, аби ми жили у суспільстві вільних людей, у світі вільному від дискримінації та стигми.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти