1629

Опитування: 71% жителів Тайваню підтримує рівність шлюбу


Але уряд говорить, що варто зачекати - питання не на часі і може викликати соціальне протистояння

Опитування: 71% жителів Тайваню підтримує рівність шлюбу

Нове опитування показало, що  71% жителві Тайваню підтримують одностатеві шлюби, але уряд заявив, що доведеться почекати. Про це повідоляє GayStarNews.

Більше 200.000 людей проголосувало за онлайн-опитування на сайті Міністерства юстиції. Опитування проводилося з серпня по жовтень.

Результати, опубліковані минулого тижня, показали, що 59% респондентів схвалюють закон, що дозволяє одностатевим парам, укладати шлюб. 55% виступають проти пропонованого «Закон про одностатеві партнерства», але 71% підтримують повну рівність шлюбу.

Незважаючи на результати, Міністерство заявило, що побоюється, що зміни законодавства призведуть до соціального протистояння, тому шлях до шлюбного рівноправ'я буде поступовим - перший крок «Закон про одностатеві партнерства».

Закон, який досі в стадії розробки, буде надавати гей-парам права, які надаються при укладанні шлюбу. 

Міністрка міністерства юстиції Лін Сю-Лян, сказав, що не знає, коли проект закону буде опублікований. Вона додала, що, оскільки опитування проводилося онлайн, результати не представляють всього населення, отже, не можуть бути використані в якості основи для законодавчої політики.

Варто відзначити, що останнє опитування демонструє прогрес: у 2013 року, тільки 53% тайваньських людей підтримували одностатеві шлюби.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти