459

Стали відомі призери VIII ЛГБТ-кінофестивалю у Санкт-Петербурзі


Цього року фестиваль відвідало більше 2000 глядачів.

Стали відомі призери VIII ЛГБТ-кінофестивалю у Санкт-Петербурзі

Протягом 10 днів у Санкт-Петербурзі (Росія) проходив кінофестиваль "Бок-о Бок", який приймав глядачів на п'яти майданчиках. За цей час було показано близько чотирьох десятків ігрових, документальних, короткометражних робіт, більша частина яких вже отримала визнання на міжнародних кінофестивалях. Цього року фестиваль відвідало більше 2000 глядачів.

Велике журі кінофестивалю вибрало наступних переможців:

1. Призер в номінації "Краще ігрове повнометражне кіно" -

"Покоївка Лінн" (режисер Інго Хаб, відеопостановка - Софі Мантінєє, Німеччина, 2 014) за технічну досконалість і сильний гуманістичний посил.

2. Призер в номінації "Краще документальне повнометражне кіно" -

"Звуки мовчання" (режисер Клаус Станьек, Австрія-Німеччина-Чехія, 2013) за суміщення історії особистості і глобальної історії.

3. Призер в номінації "Краще документальне короткометражне кіно" -

"Інгрід Екман, Берсгатан, будинок 4 Б" (режисери Крістін Берглунд і Софі Вукович, Швеція, 2014) зі збірки короткометражок "Дайкні мене" за візуальний стиль і артикульоване право на вибір.

4. Призер в номінації "Краще ігрове короткометражне кіно" -

"Я - чорна, я - квір, і я - повія" (режисер Хьюго Мейер, Колумбія-Нідерланди, 2012) зі збірки короткометражок "Транс* -тастіка" за висвітлення питань інтерсекціональності.

Спеціальна згадка журі заслужив ігровий фільм "Хлопчики" (режисер Олександра-Тереза ​​Кейнінг, Швеція, 2 015) за органічність переплетення всіх аспектів сексуальності, за доступність розуміння широкою аудиторією.

Журі преси в особі петербурзьких журналістів Артема Лангенбург, Тетяни Вольтская та Арсенія Весніна обирало кращий фільм серед документальних повнометражних, і їм стала картина "Маска, в якій ти живеш" (режисер Дженіфер Сібел Ньюсом, США, 2 015).

Спеціальна згадка заслужили і дві інші документальні стрічки: "Звуки мовчання" (режисер Клаус Станьек, Австрія-Німеччина-Чехія, 2013) і "Оліна любов" (режисер Кирило Сахарнов, Росія-Австрія, 2014).

Глядачі проголосували за документальний фільм "Маска, в якій ти живеш" (режисер Дженіфер Сібел Ньюсом, США, 2015).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти