463

Російський журналіст розповів, як з 2003 року живе з ВІЛ


Зараз журналіст приймає ліки і відчуває себе нормально.

Російський журналіст розповів, як з 2003 року живе з ВІЛ

Телеведучий каналу "Дождь" Павло Лобков в ефірі своєї передачі розповів про власне життя з ВІЛ-інфекцією. Він повідомив, що лікарі ще в 2003 році діагностували у нього вірус імунодефіциту людини, повідомляє Newsru.Com. 

Відзначимо, що ефір був присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня. Гостем телеканалу був перший лікуючий лікар журналіста - Вадим Покровський, який зараз очолює Федеральний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Лобков розповів про те, як йому поставили діагноз: "Після довгих умовлянь я попросив взяти у мене аналізи на ВІЛ і на сифіліс. Ранка там довго не заживала. Мені сказали: "Зайдіть до інфекціоніста". Ну, я зайшов до інфекціоніста. У нього лежала товста папка, перекреслена червоним фломастером, де було написано "ВІЛ плюс". Лікар повідомив йому: "Ви відкріплений від програми добровільного медичного страхування, тому що у вас виявлена ​​ВІЛ-інфекція, ваша справа буде передана до московськиого комітету охорони здоров'я, де ви будете поставлені на облік. Всього доброго, до побачення!".

До того ж, він розповів, що звернув увагу, що в кабінеті на 6-му поверсі було "відкрите вікно, дуже низько". Він також вказав на невміння докторів інформувати пацієнтів про складні діагнози.

Звертаючись до академіка Покровського, Лобков нагадав: "Я прийшов до вас на наступний день. Ви мені намалювали графік:" Ось так ось у мене буде знижуватися іммуностатус, а ось так він у вас буде підвищуватися після прийому терапії, потім знову буде знижуватися, коли виробиться стійкість". Ці цикли ви мені намалювали років на 20. І ви мене тим самим заспокоїли".

Зараз журналіст приймає ліки і відчуває себе нормально.

Покровський протягом довгого часу домагається від влади визнання серйозності ситуації із захворюванням на ВІЛ та СНІД в Росії. За його оцінкою, в Росії число ВІЛ-інфікованих наближається до мільйона, а якщо не вжити заходів, то ця цифра може подвоїтися протягом двох років. Ситуацію він називав "катастрофічною".

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти