363

Другий за розміром штат Австралії легалізував одностатеві цивільні союзи


Парламент Квінсленду повернув законодавчу можливість укладання одностатевих цивільних союзів

Другий за розміром штат Австралії легалізував одностатеві цивільні союзи

Члени Парламенту продемонстрували переважну підтримку пропозиції дозволити одностатеві цивільні союзи. Пропозицію підтримало 64 депутати, 22 виступили проти. Повідомляє PinkNews.

У червні 2012 року Парламент Квінсленду змінив законодавство і понизив «одностатеві цивільні союзи» до «зареєстрованих стосунків», через одностатеві пари втратили можливість користуватися послугами сурогатного материнства.

Цивільні союзи були дозволені у 2008 році, тоді за їх легалізацію виступив уряд Квінсленду, в якому більшість мала Лейбористська партія, але можливість цивільних союзів, була скасована урядом Ліберально-національної партії у 2012 році.

ЛГБТ-активісти вітають такий крок, але кажуть, що він не останній – наступний одностатеві шлюби в усій Австралії.

«Я вітаю закон уряду Квінсленду про цивільні партнерства, тому що такий крок забезпечить одностатеві пари більшим правовим визнанням, проте цивільні партнерства не є заміною шлюбу», заявив Родні Круме, який представляє громадський рух «Australian Marriage Equality».

«Шлюб є загальновизнаним інститутом, який гарантує повагу та рівні права», - додав він.

Зараз, одностатеві шлюби заборонені в Австралії, але до питання їхньої легалізації збираються повернутися у 2017 році – після виборів до Парламенту Австралії.

Тим не менш, австралійський Сенат нещодавно проголосував за пропозицію, що вимагає від Парламенту повернутися до питання легалізації одностатевих шлюбів максимально швидко та не чекати 2017 року.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти