377

Японського політика закликали піти у відставку після того, як він назвав ЛГБТ «аномальними тваринами»


Член законодавчого органу говорить, що він був п'яний, коли розмістив повідомлення в Twitter

Японського політика закликали піти у відставку після того, як він назвав ЛГБТ «аномальними тваринами»

Місцева влада префектури Канагава, що знаходиться в Японії, в регіоні Канто, в східній частині острова Хонсю, вимагає відставки політика за таке висловлювання про ЛГБТ. Політика звинуватили у посяганні на гідність інших людей своїми дискримінаційними заявами. Про це повідомляє GSN.

71-річний Масумі Тсурусаші (Masumi Tsurusashi) вибачився і запропонував віддати свою зарплатю за грудень, але відмовився піти у відставку. Пізніше він видалив повідомлення в Twitter, після шквалу критики. Політик оприлюднив лист з вибаченнями та пообіцяв поглибити свої знання про ЛГБТ.

У ніч на неділю, він написав, що засоби масової інформації не повинні писати про ЛГБТ, яких він назвав "аномальними тваринами". Він заявив журналістам, що написав повідомлення, через те, був п'яним на той час і його обурило опитування, яке показує, що 51,1% японців підтримує одностатеві шлюби.

Нагадаємо, що експерти з університету Хіросіми Судо опитали 1259 осіб та виявили, що 51,1% японців підтримують легалізацію одностатевих шлюбів, у той час як тільки 41,3% заявили, що вони проти.

В Україні, декілька днів тому, представник «Азов», заявив, що одностатевих шлюбів в Україні не буде (ВІДЕО).

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти