306

Другий номер PRIDE Україна можна отримати у мережі магазинів LUSH


До Всесвітнього дня прав людини - 10 грудня - ВБО "Точка Опори" спільно з мережею LUSH ініціює можливість отримати PRIDE Україна в магазинах мережі

Другий номер PRIDE Україна можна отримати у мережі магазинів LUSH

Косметична компанія LUSH в Україні підтримує політику недискримінації ЛҐБТ і ініціює спільно з всеукраїнською благодійного організацією "Точка Опори" можливість отримати другий номер адвокаційного журналу PRIDE Україна.

10 грудня, у сіми магазинах мережі LUSH в Києві - можна безкоштовно отримати журнал PRIDE Україна. Адреси магазинів: 

  • ТОЦ "Silver Breeze", пр-т. Павла Тичини, 1в
  • ТРЦ "Комод", вул. Луначарського, 4а
  • LUSH по вул. Бассейна, 15
  • ТРЦ "Ocean Plaza", вул. Горького, 176
  • ТЦ "Глобус", Площа Незалежності, 1
  • ТРЦ "Скай Молл", пр-т. Генерала Ватутіна, 2Т
  • ТЦ "Піраміда", вул. Мішуги, 4

Презентація та дискусія про другий номер журналу PRIDE Україна, відбудеться 10 грудня (четвер) о 19.00 у вільному просторі Фрейд Хауз на Подолі. Модерує відома радіоведуча та журналістка Лариса Денисенко.

Раніше, компанія LUSH продала 100 000 шматків мила з написом #GayIsOK і пожертвувала зароблені гроші на боротьбу з переслідуванням ЛҐБТ-людей у всьому світі.

Виконавчий директор і співзасновник компанії Андре Бенкс говорить про те, що “ми знову і знову бачимо, що активісти роблять величезну роботу, щоб змінити закони і створити абсолютну рівність”.

Рекламна кампанія стала однією з найуспішніших за останній час. Люди не тільки купляли це мило, а й викладали в соціальні мережі свої фото з ним з хештегом #GayIsOK.

З моменту свого створення 20 років тому, LUSH пишається своїми інноваціями та етикою. LUSH винаходить, виробляє і реалізує свіжу косметику ручної роботи, таку як: бомби для ванни, зубні таблетки, тверді шампуні і т.д. LUSH веде жорстку політику проти тестування на тваринах і підтримує принципи справедливої торгівлі та громадські ініціативи у всьому світі. LUSH регулярно дозволяє проводити в своїх магазинах агітаційні кампанії групам і організаціям, що працюють в галузі прав тварин, прав людини та захисту навколишнього середовища, у вітринах своїх магазинів (935 магазинів у 51 країні світу).

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти