370

У Кременчуці показали виставку "Наші рідні"


Варто відзначити, що відвідувачі фестивалю підтриммали членів "Терго" та їх родини у прагненні жити щасливо, та приймати своїх дітей такими як вони, без жодних умовностей та вимог.

У Кременчуці показали виставку "Наші рідні"

З 23 по 29 листопада 2015 в м. Кременчук пройшов ХІІ Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UА.

Організатори відмічають, що ефект від перегляду фільмів посилюється зустрічами з відомими правозахисниками, громадськими діячами, журналістами; тематичними дискусіями, форум-театрами, «живими бібліотеками» та іншими правопросвітницькими заходами.

Цього року в рамках фестивалю пройшла виставка "Наші рідні", яка у фото-роботах та невеличких власних історіях розповідає про життя ЛГБТ- людей та робить акцент на взаємовідносинах у родині. Голова батьківської ініціативи "Терго", та мама відкритого ґея була запрошена на фестиваль в якості "Живої бібліотеки".

"Кременчук порадував сердешним прийомом, цікавістю та небайдужістю до життя ЛГБТ людей", - каже Олена Глоба. 

Варто відзначити, що відвідувачі фестивалю підтриммали членів "Терго" та їх родини у прагненні жити щасливо, та приймати своїх дітей такими як вони, без жодних умовностей та вимог.

ТЕРГО – це батьківська ініціатива, співдружність батьків та друзів лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних осіб, які підтримують своїх рідних. Громадська організація проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року. Наш матеріал про батьківський рух можна прочитати тут

Мандрівний фестиваль Docudays UА є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА. На ХІІ Docudays UA були представлені 79 фільмів (38 із них конкурсні) із 36 країн світу: США, Канади, Норвегії, Данії, Нідерландів, Великобританії, Швеції, Швейцарії, Німеччини, Австрії, Польщі, Фінляндії, Бельгії, Франції, Німеччини, Боснії та Герцоговини, Сербії, Хорватії, Чорногорії, Естонії, Чехії, Іспанії, Італії, Угорщини, Грузії, Киргизстану, України, Чилі, Бразилії, Сирії, Індії, Ізраїлю, Єгипту, Індонезії, Росії, Південноафриканської республіки. 

Треба додати, що організувало захід громадське об’єднання «Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр «Європейський клуб». Воно існує з 2008 року. У 2011 році прийняте членом Мережі Центрів Європейської інформації України. З 2013 року "Європейський клуб" акредитований для участі у Європейській волонтерській службі програми “Молодь в дії/Еразмус+”!

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти