995

Одеський поліцейський звинуватив журналістів у лобізмі ЛГБТ


Він заявив про це під час конфлікту між журналістами "Безпечне місто" Одеса та новою одеською поліцією

Одеський поліцейський звинуватив журналістів у лобізмі ЛГБТ

Журналісти видання "Безпечне місто" опублікували відеозапис спілкування з одним з поліцейських на перехресті Катерининської і Дерибасівської.

Поведінка журналістів не відрізнялося коректністю і ввічливістю. Однак поліцейський, будучи при виконанні обов'язків, відверто провокував журналістів, висловлюючи їм явну неповагу.

Далі поліцейський самостійно вирішив, що громадські працівники є активістами "Дорожнього контролю", став обзивати їх, відкрито висловлювати свою неповагу до цієї організації, а також звинуватив у... сприяння легалізації "этого ЛГБТ-движения" та одностатевих шлюбів, назвавши себе "нормальним мужиком". 

Раніше, схожий інцидент стався у Львові в Академії МВД. Під час лекції, один із курсантів під час обговорення побиття пари ґеїв на Хрещатику заявив: "Я би так само двічі їм з ноги завалив!" на уточнююче питання, скільки ударів він би наніс, курсант відповів, що поки вони не пішли, а якби не хотіли йти - їх би відволокли. 

Про це написав Сергій Харах, який викладав курс "Права людини та толерантність" у нових поліцейських. Згодом він повідомив, що попри його звернення про непридатність курсанта до керівництва, той приступив до виконання своїх обов'язків.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти