378

Гомофоб Мілонов вирішив створити профспілку "натуралів"


Він готовий взяти на себе обов'язки голови профспілки, поки не з'являться інші претенденти, готові присвячувати цій справі більше часу і сил, ніж він.

Гомофоб Мілонов вирішив створити профспілку "натуралів"

Одіозний депутат петербурзьких Законодавчих Зборів Віталій Мілонов вирішив створити і очолити загальноросійську профспілку працівників з традиційними цінностями - організація буде захищати тих, чиї права "порушили через несхвалення ґеїв", пише Saint-Petersburg.Ru.

За словами Мілонова, профспілка буде відповіддю на тенденцію "лояльні роботодавці змушують бути лояльними своїх співробітників і звільняють їх за засудження гомосексуальних стосунків". Прикладом служить позов ростовчанина, який звернувся  до суду після звільнення з роботи якраз через такі утиски: він втратив роботу, тому що назвав ґей-парад мерзотою.

На підтвердження існування тенденції утисків за відкриту нелюбов до ґеїв Мілонов приводить скарги співробітників зарубіжних компаній, які ведуть діяльність у Росії - керівництво "агресивно нав'язує філософію ЛГБТ-співтовариства". Так, за його словами, із співробітниками проводяться бесіди про гомосексуальні стосунки, від них вимагають як прийняття факту існування ґеїв і лесбійок, так і публічного схвалення.

Конкретні приклади депутат приводити відмовився, оскільки в разі "викриття людям загрожує звільнення".

Зокрема, він готовий взяти на себе обов'язки голови профспілки, поки не з'являться інші претенденти, готові присвячувати цій справі більше часу і сил, ніж він.

Зараз Віталій Мілонов займається оформленням документів для реєстрації організації. Він також направив звернення голові Федерації незалежних профспілок Росії Михайлу Шмакову з проханням "надати своє організаційне та консультативне сприяння  організації". Якщо ж організацію не вийде зареєструвати профспілкою, її зареєструють у міністерстві юстиції як громадську організацію.

Нагадаємо, що нещодавно Кіровський районний суд (Росія) постановив провести лінгвістичну експертизу, яка повинна визначити, чи ображав представник партії "Єдина Росія" Віталій Мілонов ЛГБТ-активістів

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти