570

У Дніпропетровську поліція знайшла гей-порностудію


Порностудія працювала з січня 2015 року та випускала продукцію "гомосексуальної спрямованості"

У Дніпропетровську поліція знайшла гей-порностудію

Співробітники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Дніпропетровській області провели санкціонований обшук у порностудії, під час якого були вилучені речі та комп’ютерна техніка, що мають безпосереднє доказове значення для кримінального провадження.

"В ході оперативно-розшукових заходів було встановлено, що зловмисник з січня 2015 року по теперішній час розповсюджував в мережі Інтернет в онлайн-режимі порнографічну продукцію гомосексуальної спрямованості", - заявляє ГУ МВС в Дніпропетровській області.

Організатор порностудії в мережі Інтернет на сайтах знайомств підшуковував чоловіків віком від 16 до 25 років, з якими вступав в статевий зв'язок та в подальшому примушував працювати в його онлайн-порностудії.

На теперішній час вирішується питання щодо повідомлення про підозру зловмиснику у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів), 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України.

Останнім часом зафіксовані випадки, коли на електронну пошту киянам приходять такі листи: "МВС України було виявлено використання Вашого комп'ютера з протизаконною метою, а саме - перегляд та копіювання матеріалів, що містять елементи педофілії, насильства і гей-порно". Далі - вимога негайно сплатити штраф через інернет.

Проте, у Миколаєві вчителька, перевершила шахраїв та лякала дітей Євросоюзом, де їх віддадуть геям та змусять зніматися в порно. У школі №51 міста Миколаєва вчителька розповсюджувала серед п'ятикласників листівки, у яких дітей лякали тим, що після асоціації України з ЄС їх "віддадуть гомосексуалістам", на органи та для зйомок у порнофільмах.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти