519

Юрій Винничук: "Ще трохи і мене взагалі зарахують до гоміків, не зважаючи на те, що я викінчений лесбієць"


Автор, який назвав ідеологію "ПС" - печерною гомофобією, відреагував на звинувачення в захисті ЛГБТ

Юрій Винничук: "Ще трохи і мене взагалі зарахують до гоміків, не зважаючи на те, що я викінчений лесбієць"

7 грудня, британське інформаційне агенство ВВС оприлюднило "Короткі списки" премій Книга року від ВВС-2015. В списки потрапила книга українського журналіста, письменника, прозаїка, публіциста Юрія Винничука під назвою "Аптекар".

Тоді, Національний ЛГБТ-портал, поділився цією важливою новиною, адже раніше Юрій Винничук назвав ідеологію "ПС" - печерною гомофобією.

Нашу новину передрукувало видання "Страйк - перший соціальний портал", який назвав Юрія "захисником ЛГБТ " і помилково зазначив, що автор отримав премію Книга року від ВВС-2015.

Автор відреагував на цю публікацію та заявив:  

 

Шизуха косить наші ряди. Ще трохи і мене взагалі зарахують до гоміків, не зважаючи на те, що я викінчений лесбієць. А що...

Posted by Юрій Винничук on Wednesday, December 9, 2015

Раніше, український письменник не витримав та написав у своєму блозі для видання "Обозреватель", що він думає про напад на правозахисну ходу.

 "Наші професійні націоналісти, на жаль, набагато кращі провокатори, аніж патріоти. Я тут не маю на увазі тих, хто справді воює на фронті. Але ідеологи "Свободи" і "Правого сектора", мабуть, походять з однієї пробірки. Бо що одні, що другі працюють на картинку російського телебачення, яке з великою охотою демонструє усілякі марші та походи зі смолоскипами, аби пересічний росіянин наочно переконався в тому, що в Україні при владі бандерівці", - заявив Юрій Винничук у блозі на ресурсі "Обозреватель".

Напад праворадикалів на "Маршу рівності" автор назвав "епохальною битвою": 

Після епохальної битви з ґеями "Правий сектор" вирішив 3 липня влаштувати у Києві марш на честь перемоги князя Святослава над хазарами. Як це зараз актуально, як своєчасно і дотепно, розповість нам і світові російське телебачення.

Для "ПС" – це вже норма. Епатувати, провокувати і працювати на ворога, прикриваючись дутим патріотизмом.

Юрій Винничук, також звернув увагу на список депутатів політичної партії "Правий сектор":

"Десяте місце (у списку партії)  тоді займав Петро Іванишин (доктор філологічних наук). Це, можна сказати, гідна зміна товаришці Фаріон і Михальчишину в одному флаконі. Саме Іванишин був родоначальником маргінальної організації "Тризуб", про яку ми чули перед Майданом. Чули і про якісь воєнізовані тризубівські табори, а однак під час найзапекліших боїв не побачили там жодного військового вишколу".

"Пильне око Іванишина завжди нервово сіпалося, коли він чув про ґей-паради", - додає Винничук.

Григорій Грабович професор Гарвардського університету теж відзначив унікальність Іванишина, заявивши, що таким науковцям не місце в жодному зарубіжному учбовому закладі, пише Винничук:

"А щодо його (Іванишина) поглядів – то це чудовий сплав усього того, що жахає нинішню Європу. Авжеж, саме таких людей треба у парламенті, аби нам та Європа ніколи не світила. Адже новітнього маленького дуче лякає стільки фобій: і сексуальна революція, і неофемінізм, і глобалізація, і постмодернізм, і порнографізм, а до цього ще й "культура геїв і лесбійок". Виявляється, "не без політичного тиску з боку Євросоюзу і США, пропагування гомосексуалізму стало відчутним і в нашій країні". Пильне око Іванишина завжди нервово сіпалося, коли він чув про ґей-паради. Навіть тоді, коли їх організували ригоанали на Майдані. Гомосексуалізму стурбований ідеолог присвячує дуже багато уваги. Цікаво, що Ярош має такі самі погляди і теж виступає проти вступу в ЄС та в НАТО. Таке враження, що за вушком у них сидить Кіріл Гундяєв і тихенько гундосить священні постулати "рускава міра".

Повний текст блогу читайте за посиланням.

*Події нового роману Юрія Винничука «Аптекар» відбуваються у 1646 – 1648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі – у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники. Фантазійні описи звучать, як реальні, авторська вигадка відходить на другий план, змушуючи читача вірити у світ, витканий зі сну. Проза Ю. Винничука – це завжди інтригуюча оповідь завдяки бурхливій уяві майстра вишуканих стилізацій. Автор знову дивує тим, що новий роман, який поєднує у собі метафоричність і гострий сюжет, не схожий на жоден попередній. Хоча окремі натяки й алюзії єднають його з «Танґом смерті».

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти