594

В Україні створили словник коректної ЛГБТ термінології для журналістів


Інститут масової інформації та Всеукраїнська благодійна організація “Точка опори” спільно розробили словник коректної ЛГБТ термінології, який повинен допомогти журналістам

В Україні створили словник коректної ЛГБТ термінології для журналістів

За останній час у ЗМІ широко висвітлювалася тема ЛГБТ-спільноти, особливо в контексті “антидискримінаційної поправки”. Інститут масової інформації, провівшиІ було проаналізовно матеріали, які з’являлися у ЗМІ та розроблені практичні рекомендації щодо вживання термінів ЛГБТ тематики.

Розробка словниках проходила у співпраці з ВБО "Точка опори".

Нагадуємо, що Всеукраїнська благодійна організація «Точка опори» та Громадська організація «Інститут масової інформації» підписали меморандум про співпрацю між Організаціями у сфері протидії та запобіганню дискримінації, підвищення рівня поінформованості суспільства, просвіти та навчання журналістів з питань прав меншин та ЛГБТ зокрема.

Раніше, Громадська організація “Центр Соціальна дія” зафіксував 424 випадки вживання мови ворожнечі, з яких найбільше мови ворожнечі вжито до ЛГБТ, в українських ЗМІ впродовж 2014 року. Про це йдеться у дослідженні організації “Мова ворожнечі та упередження в українських ЗМІ: моніторинг, аналіз та запобігання”, яке було презентовано 25 листопада, повідомляє ІМІ.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти