339

"Рівність шлюбів" увійшла у ТОП обговорюваних тем у Facebook


Публікуємо повний список ТОП-10 тем

"Рівність шлюбів" увійшла у ТОП обговорюваних тем у Facebook

"Рівність шлюбів" стала однією з топ-10 найбільш обговорюваних тем 2015 року у соціальній мережі Facebook, повідомляє прес-служба компанії. 

"2015 підходить до кінця, і ми згадуємо все те, до чого була прикута наша увага в цьому році, те, чого ми добилися всі разом. Ми згадаємо події 2015 року, які не залишили нас байдужими. Підсумки року продемонстрували, що Facebook став майданчиком, де люди обговорюють речі, які дійсно хвилюють увесь світ", — говориться у повідомленні. 

Публікуємо повний список ТОП-10 тем:

1. Президентські вибори в США

2. Серія терактів у Парижі 13 листопада

3. Громадянська війна в Сирії і проблеми переселенців

4. Землетрус у Непалі

5. Боргова криза Греції

6. Рівність шлюбів

7. Боротьба проти ІДІЛ

8. Напад терористів на редакцію Charlie Hebdo

9. Протести в Балтиморі

10. Трагедія в Чарльстоні і дебати з приводу прапора Конфедерації

Нагадаємо, що у ТОП-5 тем у соціальній межері Twitter потрапили хештеги #MarriageEquality (Рівність шлюбу) - присвячений легалізації одностатевих шлюбів у США та Ірландії, а також #LoveWins. Він присвячений святкуванню рішення Верховного Суду США, що дозволило реєстрацію одностатевих шлюбів по всій країні.

Більше того, твіт президента США Барака Обами про легалізацію одностатевих шлюбів став четвертим за популярністю твітом року, отримавши майже 1 млн. ретвітів.

Як відомо, у цьому році вперше в українському законодавстві з'явилися поняття сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність. Народні депутати прийняли антидискримінаційну поправку до Трудового Кодексу. 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти