500

Російський мільйонер завітає на Марш рівності-2016


Євген Чичваркін - російський мільйонер, заявив про свої наміри відвідати Марш рівності-2016 у інтерв'ю виданню Platforma

Російський мільйонер завітає на Марш рівності-2016

На думку мільйонера, перша і найбільш зрозуміла ознака толерантного суспільства - це сприйняття гей-парадів:

"Перший і найбільш зрозуміла ознака толерантного суспільства - це коли спокійно проходить гей-парад. У Грузії ось недавно спробували - і назустріч вийшли півтори тисячі агресивних священиків, готових всіх убити".

Євген виразив думку, що через закритість інформації про Марш рівності, він не встиг приїхати, але наступного разу - обов'язково приїде. На його думку Марш рівності - це крок до нормального життя та згадує про "скрепи" у РФ.

аступного разу обов'язково буду - це просто відмінний сигнал того, що суспільство готове визнати: людина може бути іншим. Це крок до нормального життя. Якщо суспільство спочатку вказує, як ти думаєш і ходиш, то в підсумку воно почне вказувати і скільки витрачати, куди ходити тощо. Саме це зараз відбувається у мене на батьківщині - скрепно-духовно-чекістка меншість диктує свої поняття, про те, як існувати. Це гнилий «совок» 70-х з церковно-парафіяльними завихреннями. Якщо там буде гей-парад, то його точно поб'ють".

Найбільше він радіє, що під час Євромайдану, люди виступили за європейські цінності та не згадує, що "Правий сектор" - нападає на ЛГБТ і цю проблему потрібно вирішити:

"Найнеприємніше, що після Євромайдану, коли вся країна виступила за євроцінностей - відкритість, дружелюбність - тепер ті ж хлопці з того ж Правого сектора накинулися на цих же геїв. Все це доведеться довго вирішувати поясненнями, просвітою та освітою", - додає Євген

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти