526

На "Спільнокошт" з'явився перший ЛГБТ-проект


На "Спільнокошт" - колективне фінансування проектів, з'явився перший ЛГБТ-проект - "ХРОМ: ЛГБТ-куточок в Дніпропетровську"

На "Спільнокошт" з'явився перший ЛГБТ-проект

"Хром" - вільний простір для ЛГБТ-спільноти та їхніх друзів, унікальний для України проект, який існує з 2012 року. В описі на "Спільнокошт", представники організації заявляють: 

"Завдяки тому, що ми активно залучаємо дружніх гетеросексуальних до життя нашого простору, ми на мікрорівні щодня налагоджуємо діалог між ЛГБТ-спільнотою та суспільством, сприяємо вирішенню спільних проблем та взаємному розвитку".

Майже 100%  бюджету ЛГБТ-організації "Хром" складають внески відвідувачів та учасників проекту, що демонструє рівень підтримки «Хрому» тією громадою, яка об’єдналася довкола нього.

Втім, хоч і команда проекту звикла залежати тільки самі від себе, вона чудово розуміє, що для розвитку проекту та постановки більш глобальних викликів потрібна допомога набагато більшої кількості небайдужих людей, ніж ті, хто вже з ними. 

Саме тому, команда "Хрому" - запустила краудфандингову кампанію із залучення фінансової допомоги на розвиток "ЛГБТ-куточку" в Дніпропетровську.

За 35 днів, команда проекту хоче зібрати 15 тис. грн на створення куточку та його підтримку. Підтримати та дізнатися більше про проект можна на "Спільнокошт".

Команда проекту прагне "побачити ЛГБТ-спільноту невід'ємною частиною нового, прогресивного та толерантного українського суспільства", а ЛГБТ-куточок вважають першим крок до такого суспільства.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти