336

Колишній посол США в Україні розповів про порушення прав ЛГБТ у Росії


Джон Теффт був послом США в Україні та висловлював підтримку Маршу Рівності в Києві.

Колишній посол США в Україні розповів про порушення прав ЛГБТ у Росії

Посол Сполучених штатів Америки в Росії Джон Теффт вважає, що в РФ не дотримуються права ЛГБТ-спільноти.

"Нас турбує звуження простору для громадянського суспільства і утиски в цій сфері після того, як понад 100 російських неурядових організацій були внесені в список "іноземних агентів", - говорить Теффт, пише Дзеркало тижня.

Він нагадав, що в 1948 році СРСР підписав Загальну декларацію прав людини ООН, а "потім брав участь у Нараді з безпеки і співробітництва в Європі, взявши на себе зобов'язання в галузі прав людини". "Ці зобов'язання особливо актуальні в День прав людини, а сьогоднішні російські реалії пригнічують", - підкреслив посол.

Як відомо, раніше Джон Теффт був послом США в Україні та висловлював підтримку Маршу Рівності в Києві.

"Як посол Сполучених Штатів Америки в Україні, я гордий висловити свою підтримку всім, хто планує взяти участь у щорічному Марші Рівності спільноти ЛГБТ. Ми прагнемо побудувати світ, де кожна людина може скористатися рівними правами.

Ця концепція закріплена в Конституції України, яка однозначно захищає свободу слова і зборів, і визначає, що головним обов'язком держави є забезпечення прав і свобод людини. Я хотів би висловити свою вдячність організаторам київського Маршу рівності і сподіваюся, що багато людей приєднаються до нас. Бажаю, щоб святкування пройшло мирно і успішно, і щоб ніхто не постраждав ", - говорив він.

Нагадаємо, що вчора відзначали Міжнародний день прав людина, на честь якого ВБО "Точка Опори" презентувала відеоролик.

 

 

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти