1172

У Києві презентували другий номер журналу “Pride Україна”


Під час презентації також пройшла дискусія з мамами Батьківського руху "ТЕРГО".

У Києві презентували другий номер журналу “Pride Україна”

10 грудня, в Міжнародний день прав людини, у Freud House відбулася презентація другого номеру адвокаційного журналу “Pride Україна”.

Під час презентації також пройшла дискусія з мамами Батьківського руху "ТЕРГО". Олена Глоба та Ганна Медко розповіли власні історії та відповіли на питання присутніх. 

Футболку можна замовити тут

“До нас в організацію зараз звертаються багато батьків і я постійно питаю себе: “Чому у цій родині не можуть прийняти гомосексуальну дитину?”.

Дуже часто відповіді абсолютно різні. Одна з причин - це те, що батьки бояться, що в України така дитина буде безправна і жодні батьки не погодяться з тим, щоб спостерігати за життям безправної людини. Це дуже тяжко”, - каже голова правління батьківського руху “Терго” Олена Глоба. 

У свою чергу, членкиня організації Ганна Медко додає, що важливу роль у прийнятті відіграє правдива і доступна інформація.

“Люди бояться того, чого вони не знають. Якщо б у нас у вільному доступі була достовірна інформація, то люди по іншому до цього (ЛГБТ) відносилися б. Тому що те, що я знаю - для мене не страшно. Мені доволі часто необхідно розповідати людям з власного оточення про цю тему, давати якусь літератури, після чого вони вже по іншому її сприймають”, - каже вона.

Варто зазначити, що на обкладинці нового журналу відомий телеведучий, продюсер та відкритий ґей Анатолій Єрема. Він ділиться своїм баченням ситуації щодо прав людини в Україні. У номері також можна прочитати про виховання дитини в одностатевій парі в Україні, про мову як індикатор ґендерної ідентичності, про шелтер для переселенців з числа ЛГБТ, про трансґендерність в Україні, про Рух батьків, які підтримують своїх гомосексуальних дітей та ще багато цікавого. 

ТЕРГО - це батьківська ініціатива, співдружність батьків і друзів лесбійок, ґеїв, бісексуальних та трансґендерних людей, що підтримують своїх рідних. Громадська організація проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року. Наш матеріал про батьківський рух можна прочитати тут.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти