396

Facebook відзначив ЛГБТ-події серед головних подій року


Facebook опублікували відеоролик, в якому перелічив найбільш головні події 2015 року та відзначив важливі рішення та заяви, які стосувалися прав ЛГБТ

Facebook відзначив ЛГБТ-події серед головних подій року

Найбільша в світі соціальна мережа Facebook, у своєму відео, відзначає святкування з нагоди легалізації одностатевих шлюбів у Ірландії та США, показує уривок з виступу Кейтлін Дженнер.

65-річний Брюс Дженнер, колишній олімпійський чемпіон, глава сімейства Кардашьян, вітчим Кім і батько Кендалл і Кайлі, у квітні публічно зізнався у своїй транссексуальності, після чого переніс операцію зі зміни статі.

Тепер, Кейтлін Дженнер вважається найвідомішою трансгендерною особистістю в світі. Один з глянцевих журналів ставив її фотографію на обкладинку (фотосесію провела Енні Лейбовіц), а авторитетний ресурс Business of Fashion включив Кейтлін в топ-500 найвпливовіших людей фешн-індустрії. У рейтингу "Люди року TIME" Кейтлін увійшла в TOP-10.

Дивіться відеоролик далі:  

26 червня 2015 - Верховний суд США виніс рішення, що юридичне право на одностатеві шлюби поширюється на всій території Сполучених Штаті.

Згодом, 30 жовтня 2015 в Ірландії набув чинності закон, який дозволяє одностатеві шлюб. У травні на референдумі в Ірландії 62% виборців підтримали пропозицію про те, що "шлюб може бути укладений, відповідно до закону, двома особами незалежно від їх статі". 

Референдум став переломним моментом в історії католицької Ірландії, яка вважається прихильником традиційних цінностей. До того ж Ірландія офіційно стала першою країною, де гей-шлюби легалізовані шляхом загального голосування.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти