538

ООН закликала боротися з гомофобією та трансфобією та порахувала їхню ціну


В рамках інформаційної кампанії «Свобода та рівність», ООН закликає, більш ефективно боротися з гомофобією та трансфобією - заради світу в якому буде рівність, свобода та процвітання

ООН закликала боротися з гомофобією та трансфобією та порахувала їхню ціну

ООН відзначає, що ЛГБТІ все частіше зазнають насилля. Останні дослідження, показують, що 2/3 ЛГБТІ-підлітків зазнають нападу з боку хуліганів, 1/3 підлітків змушені змінювати школу.

Попри, прогрес останніх років, ООН відзначає, що велика кількість батьків не приймає своїх ЛГБТІ-дітей, через це частина з них йде з дому і стають безпритульними.

Близько 40% безпритульної молоді в містах США, сприймають себе, як ЛГБТІ чи КВІР.

«Насилля, ізоляція та неприйняття – залишають глибокі шрами, через це вони у чотири рази частіше думають про самогубство, ніж їхні гетеросексуальні однолітки. Однак, трансгендерні-підлітки думають про самогубство в десять разів частіше», - йдеться у відеоролику, який оприлюнив ООН.

Організація, також відзначає дискримінацію на робочому місці. Посилаючись на європейське дослідження, яке показує, що кожен 5-тий представник ЛГБТІ-спільноти - зазнав дискримінації на робочому місці. А рівень безробіття, бідності та депресії у всьому місці, серед ЛГБТІ, має вищий рівень, ніж середній у суспільстві.

ООН акцентує увагу, що для кожної людини – це особиста трагедія, а для суспільства – це величезна втрата людського потенціалу, таланту, креативу та продуктивності, що підвищує навантаження на суспільство та має негативний влив на економіку.

Дослідження проведене у 39-ти країнах, показує прямий зв'язок між рівнем дискримінації ЛГБТІ-спільноти та ростом економічних показників.

«Вартість гомофобії та трансфобії для країни – колосальна. Країна втрачає працездатних та талановитих людей, що призводить до зниження продуктивності праці».

Нещодавнє, дослідження Всесвітнього банку, показує, що дискримінація ЛГБТ, наприклад Індії обходиться в 32 мільярди доларів США в рік, знижує економічне зростання та призводить до зменшення податкових надходжень, що призводить до зменшення витрат на освіту та служби допомоги.

«Захист прав ЛГБТ – пріоритет у сфері захисту прав людини і умова подальшого розвитку. Зачароване коло можна розірвати».

Все більше країн відзначають позитивний ефект від боротьби з гомофобією та трансфобією. Для них – це нові, більш всеохопних законів,  більш ефективної системи освіти  Для компаній – це можна означати розробку та провадження політики недискримінації, яка забезпечує безпеку, справедливість для всіх ЛГБТ.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти