423

Зустрічайте Іллю Стронґовського в LGBT Talk з Іриною Славінською


Український дизайнер-революціонер Ілля Стронґовський в програмі LGBT Talk з Іриною Славінською

Зустрічайте Іллю Стронґовського в LGBT Talk з Іриною Славінською

Український дизайнер Ілля Стронґовський живе і працює у Житомирі, але це не заважає йому разом з киянкою Лілією Омельяненко створювати речі, від яких здригається вся країна.

Вони, чи не вперше в українському мистецькому дискурсі, зачіпають тему гомосексуальності, яка не є чимось привезеним з Заходу, а лише однією з особливостей, яка може бути притаманна навіть полум’яним патріотам.

Про те, як йому вдається бути настільки відвертим і прямолінійним в гомофобному суспільстві та чого очікувати від проекту «Добра листівка», Ілля розповів Ірині Славінській в LGBT Talk. 

У кожній програмі відома українська ведуча, журналістка, перекладачка, феміністка Ірина Славінська говорить з героями та героїнями про ЛГБТ, рівність та сприйняття іншого в широкому контексті цих питань. Ірина не приховує радості від участі в створенні «LGBT Talk»:

«Я дуже втішена, що трапилося долучитися до цього проекту. Тема рівності та сприйняття Іншого давно мене цікавить, тож ці програми - чергова зустріч із темою та її героями»

В першій програмі взяла участь Ірена Карпа - одна з небагатьох творчих особистостей в Україні, хто жодного разу не змусив засумніватися у своїй прихильності до питання прав ЛГБТ.

Ірена розповіла про те, як воно бути членкинею журі «Сонячний зайчик» та про те, як її діти реагують на ЛГБТ-кіно та чому діти повинні бачити таке кіно.

В наступних випусках ще більше відвертих особистих історії людей, про те, як вони змінюють світ – кожен по своєму для того, аби ми жили у суспільстві вільних людей, у світі вільному від дискримінації та стигми.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти