706

УПЦ КП відлучить від церкви прихильників одностатевих шлюбів


Синод УПЦ КП 15 грудня обговорив питання про внесення до законодавства України понять «сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність» та спроби виключити з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки

УПЦ КП відлучить від церкви прихильників одностатевих шлюбів

15 грудня 2015 року у Синодальній залі Київської Патріархії відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату. Засідання Синоду проходило під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

На підставі Священного Писання і Священного Передання, канонів Церкви засвідчуємо: кожен православний християнин, який публічно підтримує та схвалює «узаконення» содомського гріха, підпадає під прокляття Содому і під анафему апостола Павла та відлучає себе від Церкви, доки не покається.

Єпископи ухвалили, декілька рішень:

  1. Під час підготовки та ухвалення нового Трудового кодексу підтримати наполягання на включенні в нього заборони дискримінації за ознакою ставлення до статевих відносин – замість ідеологічно обґрунтованих, юридично невизначених понять «сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність».
  2. Наполягати на збереженні в Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, суспільної моралі як сфери, яка підлягає законодавчому захисту, а також недопущенні включення в Основний Закон ідеологічно обґрунтованих, юридично невизначених понять «сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність».
  3. Засвідчити незмінність позиції Церкви, викладеної у Декларації Помісного Собору: «Нагадуємо всім, а особливо законодавцям, про засудження Богом Содому і Гоморри на зруйнування, а також про анафему (відлучення від Церкви), якій апостол Павло піддав коринфського кровозмісника – чоловіка, що взяв собі мачуху за дружину.

Варто нагадати, що Митрополит РПЦ оголосив війну одностатевими шлюбами і дівчатами з бородою посилаючись на підтримку Президента Росії Володимира Путіна.

УПЦ КП виступає категорично проти законодавчого встановлення у державі одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти схвалення пропаганди одностатевої сексуальності, в тому числі через проведення так званих «парадів гордості» та інших подібних нововведень.

Нагадаємо, у травні на референдумі в Ірландії 62% виборців підтримали пропозицію про те, що "шлюб може бути укладений, відповідно до закону, двома особами незалежно від їх статі".

Референдум став переломним моментом в історії католицької Ірландії, яка вважається прихильником традиційних цінностей. До того ж Ірландія офіційно стала першою країною, де одностатеві шлюби легалізовані шляхом загального голосування.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти