340

Мальта може стати першою країною в Європі, яка заборонить "лікувати" гомосексуальність


Мальта може стати першою країною ЄС, яка оголосить конверсійну терапію, ціль якої "вилікувати" гомосексуальність, поза законом

Мальта може стати першою країною в Європі, яка заборонить "лікувати" гомосексуальність

Уряд країни представив законопроект про "Підтвердження сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності і гендерного вираження", який мість пункт про заборону конверсійної терапії. Про це повідомляє PinkNews.

Практики "зміни" сексуальної орієнтації чи гендерної ідентичності людини, більшістю експертів вважається безглуздим і руйнівним, проте не оголошені поза законом у багатьох країнах світу.

Міністр з питань соціального діалогу, справах споживачів і громадянських свобод у Мальті, Олена Даллі вчора представив законопроект до першого читання в парламенті - з метою заборонити конверсійну терапію, яка на її думку вводить людей в оману і є небезпечною для психічного та фізичного здоров'я людини. В деяких випадках, терапія може призвести до самогубства.

"Уряд прагне захистити людей від шкідливої ​​практики шляхом прийняття закону, який буде криміналізувати конверсійну терапію. На сьогоднішній день, чотири американських штати заборонять конверсійну терапію. Мальта стане першою європейською країною, яка введе кримінальну відповідальність за таку практику.", - заявила Даллі.

Раніше, Мальта стала першою країною, яка заборонила операцію інтерсексексуальним немовлятам, тепер таку операцію можна робити лише за рішенням людини після досягання нею повноліття. Такий закон визнали одним із найпрогресивніших у світі.

Нагадаємо, що Парламент країни дозволив цивільні партнерства для гей-пар. Після голосування будівля парламенту була підсвічена у кольори веселки.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти