470

Вандали замалювали гомофобними погрозами стіну офісу ВБО "Точка Опори"


Зокрема, на стіні при вході в офіс зображена реклама клініки "Дружній лікар". Саме на ній невідомі написали "Смерть збоченцям".

Вандали замалювали гомофобними погрозами стіну офісу ВБО "Точка Опори"

Сьогодні вночі невідомі розмалювали погрозливими написами офіс Всеукраїнської благодійної організації "Точка Опори". 

Про це в соціальній мережі Facebook повідомив виконавчий директор організації Богдан Глоба. 

Зокрема, на стіні при вході в офіс зображена реклама клініки "Дружній лікар". Саме на ній невідомі написали "Смерть збоченцям". 

"Ми ніколи не ховались, ніколи не приховували адресу нашого офісу, бо радо вітали гостей. Ми щиро вважали, що в цьому офісі є островок безпеки, толерантності, сприйняття і справжнього кохання без умовностей та стериотипів. Ми щиро вірили, що якщо до нас приходять ґетеросексуальні люди - це круто, бо вони можуть відверто з нами поспілкуватись і зламати свої стериотипи.

Сьогодні світ мені нагадав, що він жорстокий і що ЛГБТ в Україні досі та меншина представників якої хочуть вбивати тільки через те, ким ми є", - написав Глоба. 

Friendlydoctor - це ініціатива, яка допомагає у пошуку найближчого дружнього лікаря. Кожен з відвідувачів може бути впевненим у своїй анонімності та в тому, що йому або їй буде надано необхідний рівень комфорту. Кабінети дружнього лікаря також працюють у кількох містах України, зокрема, в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові та Херсоні. 

Там можна пройти  швидкі та безкоштовні тести на ВІЛ, гепатит В, С, сифіліс, отримати консультації уролога, сексопатолога, дерматовенеролога, психолога.

Систему FriendlyDoctor було створено в рамках тісної співпраці ВБО “ТОЧКА ОПОРИ” та СНІД-фонду Елтона Джона (EJAF), партнерами проекту також виступили француський фонд Sidaction та Американська благодійна оргніазція AIDS Healthcare Foundation (AHF).

"Точка Опори" - всеукраїнська благодійна організація, одна з найбільших ЛГБТ-організацій в Україні, яка займається профілактикою ВІЛ/СНІД серед ЧСЧ, підтримкою ВІЛ-позитивних людей, адвокацією прав ЛГБТ-спільноти.

Була створена у 2009 році в Україні, починаючи з 2010 року активно реалізує програми профілактики ВІЛ/СНІД серед ЧСЧ. Головний офіс розташований в місті Києві.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти